Vážení obchodní partneři, kolegové a přátelé,

pomalu, ale jistě se blíží Štědrý den a proto bychom Vám rádi popřáli klidné prožití vánočních svátků, šťastný vstup do nového roku 2024 a hlavně mnoho zdraví. Děkujeme Vám všem za důvěru a spolupráci.

 Zároveň Vás chceme upozornit, že ve dnech 27.12. - 29.12. budeme mít zavřeno.

Tým MOTOR-GEAR a.s.

K 1. říjnu 2023 se vyčlenila nová společnost Innomotics, která je 100% vlastněná koncernem Siemens AG a má provozní sídlo v německém Norimberku.

Společnost Innomotics vyrábí ucelené portfolio nízkonapěťových a vysokonapěťových motorů, generátorů, převodových motorů, měničů pro střední napětí a motorových hřídelí.

České sídlo je v Brně, pobočky v Praze a v Ostravě. Výrobní závody zůstávají ve Frenštátě pod Radhoštěm, v Mohelnici a v Drásově.

Navštivte nás na 13. ročníku veletrhu EXPO Lesní lom ve dnech 13.–15. června 2023 v Brně-Líšni ve vápencovém lomu společnosti Kalcit s.r.o. Jedná se o jedinečnou přehlídku svého druhu, kdy jsou exponáty umístěny přímo v prostředí lomu pod širým nebem. Účastníci zde mají neopakovatelnou příležitost seznámit se s novými produkty, současnými špičkovými technologiemi i zástupci předních výrobců na trhu. O výjimečnosti veletrhu mohou svědčit čísla z minulého ročníku EXPO Lesní lom 2018, kdy se v kamenolomu v Brně-Líšni na ploše přes 60 000 m2 představilo 134 společností, které svými exponáty přilákaly více než 10 000 návštěvníků.

Podrobnější informace jak se dostat na EXPO najdete zde: https://expolesnilom.cz/pro-navstevniky/kudy-na-expo/

 

Změny v účinnostech pro elektromotory

08.02.2023

Povinná třída účinnosti IE4 pro 2 až 6 pólové elektromotory s výkonem od 75 kW do 200 kW.

Od 1. července roku 2023 bude v EU povinná třída účinnosti IE4 pro 2 až 6 pólové elektromotory s výkonem od 75 kW do 200 kW. Motory IE4 již máme skladem. Na vyžádání je lze také individuálně nakonfigurovat.

 

Vážení obchodní partneři, kolegové a přátelé,

 

rádi bychom Vám všem popřáli klidné prožití vánočních svátků, šťastný vstup do nového roku 2022 a hlavně mnoho zdraví.

 

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci.

 

Zároveň Vám tímto dáváme vědět, že ve dnech 24.12. - 1.1. budeme mít zavřeno.

 

Tým MOTOR-GEAR a.s.

Nové partnerství se společností MOTOX

07.11.2022

Certifikovaný partner MOTOX/MOTOX-N pro ČR

Po letité spolupráci a osobním jednání v německém Burgwedelu jsme se stali jediným certifikovaným partnerem firmy Steinlen Elektromaschinenbau GmbH pro Českou republiku.


Tato firma vyrábí i servisuje řadu převodových motoru Siemens – MOTOX / MOTOX-N. Dále do jejich portfolia patří značky Danfoss, Bauer a další.


Disponujeme skladovou zásobou náhradních dílů pro rychlou opravu.


V případě jakékoliv potřeby ohledně daných výrobců již vše budeme řešit my a proto se na nás neváhejte obrátit.

Po dlouhé covidové pauze jsme opět mohli být součástí závodu tahačů v Mostě, kde jsme podpořili domácího závodníka Adama Lacka.
Adam dojel první závodní den na krásném 4. a 2. místě. Druhý den pokračoval ve skvělých výkonem a po 5. místě v prvním závodě dojel poslední závod opět druhý.


Gratulujeme celému týmu Buggyra a děkujeme všem zúčastněným kolegům a zákazníkům, kteří měli možnost s námi na autodromu strávit krásný čas.

#MOTORGEAR

01.06.2022

MOTOR - GEAR a.s., je tu pro Vás od roku 1996!

Jsme stabilním a flexibilním partnerem v oblasti dodávek mechanických převodovek, elektromotorů a dalšího příslušenství. Kromě dodávek nových produktů nabízíme také konzultace, výpočty, návrhy a servis elektropohonů.Vážení obchodní partneři, kolegové a přátelé,


jelikož přesně za týden máme Štědrý den, rádi bychom Vám touto formou popřáli klidné prožití vánočních svátků, šťastný vstup do nového roku 2022 a hlavně mnoho zdraví.

Děkujeme Vám všem za důvěru a spolupráci.


Zároveň Vám tímto dáváme vědět, že ve dnech 24.12. - 2.1. budeme mít zavřeno.


Tým MOTOR-GEAR a.s.

Ve dnech 6. 9. – 7. 9. 2021 v Hotelu Vista na Dolní Moravě proběhlo setkání partnerů, zákazníků a odborníků z oblasti elektrických pohonů.
Během workshopů a seminářů se náš tým opět obohatil o znalosti nových trendů v oblasti digitalizace a automatizace.

Jubilejní 10. ročník Memoriálu Jiřího Rašky

25.08.2021

Ve dnech 13. - 15. srpna proběhl ve Frenštátě pod Radhoštěm největší závod letní skokanské sezóny, kterého jsme byli nově partnerem.

Mezinárodní Kontinentální pohár mužů vyhrál domácí borec Viktor Polášek, jako třetí český skokan na lyžích v historii. Ženy absolvovaly Světový pohár, který je zároveň kvalifikací na olympiádu v Pekingu 2022.
Turnaje se zúčastnila světová špička včetně české reprezentace.
Fotky a podrobnější info viz tento odkaz:


https://moravskoslezsky.denik.cz/ostatni_region/obrazem-jubilejni-raskuv-memorial-20210813.html

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ

01.04.2021

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí pracovníků.

Podstatou projektu je realizovat podnikové vzdělávání zaměstnanců s cílem zvýšit jejich adaptabilitu a úroveň znalostí a dovedností, a přispět tak ke kvalitě poskytovaných služeb a strategickému rozvoji společnosti MOTOR-GEAR a.s.

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí pracovníků.

Podporovanou cílovou skupinou jsou zaměstnanci společnosti MOTOR-GEAR a.s.

Veselé a slunečné Velikonoce 2021 přeje tým MOTOR-GEAR!

01.04.2021

Veselé a slunečné Velikonoce 2021 přeje tým MOTOR-GEAR!

Na webu jsme spustili novou službu CHATBOT. Jedná se o jednoduchý nástroj, který Vám zajistí rychlou a pohodlnou možnost nás kontaktovat. Neváhejte a pište!

Jak vybrat převodovku?

15.01.2021

Pod pojmem převodovka si možná dost z Vás představí automobil a řadící páku. To je v pořádku. My se však věnujeme převodovkám průmyslovým, které jsou většinou poháněny elektromotory. Představte si třeba pohyblivý pás na letišti pro výdej zavazadel.

Co nyní potřebujete/potřebujeme znát pro výběr správné převodovky?

· druh zařízení (např. míchadlo, dopravník, obráběcí stroj, čerpadlo apod.)
· potřebný výkon motoru nebo kroutící moment na výstupu pohonu
· potřebné výstupní otáčky (konstantní otáčky nebo rozsah otáček pro řízení frekvenčním měničem)
· provedení výstupní hřídele (dutá nebo plná, jednostranná či oboustranná, výstup v ose motoru nebo pravoúhle k ose motoru apod.)
· uchycení pohonu (patky, příruba, momentové rameno apod.)
· montážní poloha (horizontální, vertikální, jiná)
· speciální požadavky (ochrana proti výbuchu, zvýšená radiální či axiální zátěž hřídele, ochrana pohonu do agresivního prostředí apod.)

Vážení a milí,

chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň a spolupráci v tomto nelehkém roce 2020, na který asi nikdo z nás jen tak nezapomene.

Přejeme Vám všem klidné prožití vánočních svátku a do nového roku hlavně zdraví a optimismus. Společně věřme v lepší zítřky a brzké zotavení lidí i ekonomiky.

Zároveň Vám tímto dáváme na vědomí, že ve dnech 24.12.2020 – 3.1.2021 bude firma mimo provoz. V urgentních případech, prosím, kontaktujte svého obchodního zástupce.

S díky a pozdravem
Váš tým MOTOR-GEAR a.s.

TRAMEC byl založen v roce 1986 v Calderara di Reno, v srdci takzvaného „Motor Valley“. Území ležící mezi Bolognou a Modenou, známé také pod pojmem „MADE IN ITALIA“ v automobilovém průmyslu a odvětví přesné mechaniky.


Od svého založení se společnost TRAMEC specializuje na výrobu kuželových, spirálových, paralelních a pravoúhlých převodovek, kdy následně rozšiřují svůj sortiment o nové produktové řady, jako např.: přesné planetové převodovky, antibakteriální převodovky GHA, frekvenční měniče, servopohony a další.

Novou brožuru kompletního portfolia můžete najít pod tímto odkazem. Vše, co uvidíte, jsme Vám schopni spolehlivě zajistit a servisovat.

 Letos jsme bohužel nemohli vyrazit do Mostu na začínající seriál ME tahačů podpořit tým Buggyra Racing v čele s Adamem Lackem, což se ale na samotném výsledku vůbec neprojevilo.

Adam, který snad poprvé v kariéře zažil tak dlouhou dobu bez závodění, v sobotních závodech dojel na čtvrtém a prvním místě.

Ve třetím závodě, který začínal v odpoledních nedělních hodinách se opět povedlo dostat se na bednu – druhé místo. Bohužel poslední závod, podobně jako loni, byl kvůli nepřízni počasí a rozhodnutí pořadatelů zrušen.

Změny v účinnostech pro elektromotory

04.08.2020

„Nové nařízení (EU) 2019/1781“ vstoupí v platnost dne 01.07.2021.

Hlavní změny dosavadního nařízení (ES) č. 640/2009:
- Motory od 0,12 kW do 0,55 kW musí splňovat účinnost IE2
- Motory od 0,75 kW do 315 kW musí splňovat účinnost IE3
- 8-pólové motory musí také udržovat tuto účinnost
- Provoz s měničem již není výjimkou z účinnosti

Jakékoliv dotazy můžete samozřejmě s námi konzultovat.

Opatření - Koronavirus

16.03.2020

Prohlášení společnosti MOTOR-GEAR a.s.

Společnost Motor-Gear, a.s. zavedla zvýšená hygienická opatření a preventivní zásady aby maximálně snížila riziko nákazy novým typem koronaviru.

Ujišťujeme Vás, že naše společnost pravidelně vyhodnocuje celková možná rizika tak, abychom byli připraveni ihned jednat a reagovat.

Děkujeme za Vaší důvěru,
MOTOR-GEAR a.s.

Frekvenční měniče

08.03.2020

Společnost se zúčastnila semináře zaměřeného na frekvenční měniče.

Dne 6.2.2020 proběhl seminář zaměřený na frekvenční měniče v Mohelnici, pořádaný společností Siemens. Kolegové z našich řad se této akce zúčastnili a nabyli dalších znalostí v této problematice. Již v brzké době se rozšíří portfolio nabízených produktů i zde na webu.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejenom k této problematice, se na nás neváhejte obrátit.

Sledujte nás online

13.02.2020

Jsme na sociálních sítích

MOTOR-GEAR a.s. lze sledovat na sociálních sítích jako je Facebook, LinkedIn, YouTube nebo nově na Instagramu.

Prostřednictvím těchto komunikačních kanálů můžete nejen lépe poznat kdo jsme a co děláme, ale také se blíže seznámit s našimi produkty, novinkami na trhu či inovativními řešeními pro různá odvětví průmyslu.

PF 2020

05.12.2019

Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci a projevenou důvěru v uplynulém roce. Do nového roku 2020 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Kolektiv firmy MOTOR-GEAR a.s.

Provozní doba v období Vánočních svátků

 

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o změně provozní doby společnosti MOTOR-GEAR a.s. v období Vánočních svátků.


Ve dnech 23.12.2019 až 02.01.2020 je firma uzavřena. V naléhavých případech kontaktujte SVÉHO OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE !

24 hodin, 3 různá místa, 3 opravy

11.11.2019

Díky mobilním dílnám Ford Tranzit a Volkswagen Crafter s plným servisním vybavením opravíme standardní převodovky přímo u Vás ve firmě a není tak třeba převozu pohonu k nám!

Dlouholeté zkušenosti spolu s pravidelnými školeními pomáhají naším technikům odvádět tu nejlepší práci. 

Pro společnost MOTOR-GEAR a.s. tak není žádný problém absolvovat během 24 hodin tři servisní výjezdy na tři různé destinace v ČR!

 

V říjnu u nás proběhlo jednání o možnostech rozšíření spolupráce se společností Siemens. Kromě účastníků z řad našeho top managementu byli přítomni například ředitelé ze sídla společnosti Siemens v Tübingenu, Polska či Prahy.

In October, we discussed possibilities of extending our partnership with Siemens. In addition to our top management participants, directors from Siemens headquarters in Tübingen, Poland and Prague were also present.

Převodovky TRAMEC - MTA

24.09.2019

Nový model planetové převodovky v sortimentu.

Série MTA vysoce přesných planetových převodovek představuje koncentraci různých technických řešení v jednom produktu, který je schopen dosáhnout vynikajících výkonů a přesnosti.

Tato řada se skládá z pěti velikostí (16-22-32-40-55) s redukčními stupni 1 a 2, s rozsahem poměrů od 3: 1 do 100: 1 a výkonů, které pokrývají nesčetné množství aplikací v různých sektorech: ROBOTIKA, AUTOMATIZACE, OBRÁBĚCÍ STROJE, TISKOVÉ STROJE, AUTOMATICKÉ STROJE PRO BALENÍ, MANIPULÁTORY, SÍTOTISKOVÉ STROJE, LINEÁRNÍ VEDENÍ.

Více informací zde

VALMEZ CUP 2019

17.09.2019

Firma MOTOR-GEAR a.s. se zúčastnila 13. ročníku turnaje firem ve Valašském Meziříčí.

„Na turnaj bylo přihlášeno 14 týmů, reprezentantů firem a podniků nejen Zlínského kraje, ale i sousedních okresů. Zpočátku naše hra byl svázána nervozitou, ale časem hráči navýšili sebedůvěru a důraz v osobních soubojích a výsledkem bylo sedmé místo. Zlatý střed.“ Dodal závěrem manager teamu Mojmír Lacko.

 

Výsledky turnaje:

MOTOR-GEAR vs. Schoot CR 1:2

Baur.Formsch. vs. MOTOR-GEAR 2:5

MOTOR-GEAR vs. Active Colour 0:1

LV Trans vs. MOTOR-GEAR 0:2

BLOCK vs. MOTOR-GEAR 2:5

Mlékárna VM vs. MOTOR-GEAR 0:3

Poslední srpnový víkend navštívili někteří z našich kolegů seriál ME tahačů v Mostě, kde společně podpořili tým Buggyra v čele s Adamem Lackem!

V prvním sobotním závodě se Adama Lacko umístil na skvělém druhém místě, ve druhém závodě pak dojel na místě třetím.
Nedělní závody byly z důvodu nepřízně počasí zrušeny.

Tímto ještě jedenou gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších závodů!

 

FIRMA MOTOR-GEAR a.s. SE ZÚČASTNÍ TURNAJE – VALMEZ CUP 2019

01.08.2019

Firma MOTOR-GEAR a.s. se zúčastní tradičního fotbalového turnaje 13. září 2019.

Zaměstnanci firmy MOTOR-GEAR a.s. se zúčastní fotbalového turnaje firem, který se uskuteční v pátek 13.září 2019 ve Valašském Meziříčí. Již tradiční podzimní turnaj se letos uskuteční po třinácté.

Turnaje se zúčastní více, jak dvacet firem a podniků nejen z okolí Zlínské kraje. ,,Podle poznatků z minulých let jsme přesvědčeni, že toto neformální setkání zástupců podnikatelských subjektů je dobrou cestou pro nastartování či upevnění snadnější komunikace mezi místními (regionálními) firmami v běžném životě,“ dodává pořadatel turnaje.

Program turnaje:
12:45 hodin – slavnostní zahájení turnaje
13:00 hodin – první utkání turnaje
19:00 hodin – finálové utkání turnaje
19:30 hodin – vyhlášení výsledků

 

Fotbalový areál TJ Valašské Meziříčí mapa

 

 

Převodovky TRAMEC – GHA

24.07.2019

Nové převodovky na skladě TRAMEC - GHA

Šnekové a kuželové převodovky s pouzdrem z hliníkové slitiny, vybavené maticemi z nerezové oceli, šrouby a dutou výstupní hřídelí. Výjimečnou vlastností těchto převodovek je inovativní patentované „GHA" ošetření aplikované na vnější a vnitřní povrchy a skříně převodovky, které propůjčuje mimořádné chemicko-fyzikální vlastnosti. 

Podrobnější informace

Adam Lacko bude bojovat v Mostě o pódiová umístění!

10.07.2019

Celý tým MOTOR-GEAR a.s. fandí Adamu Lackovi!

Poslední srpnový víkend proběhne v Mostě již tradiční Evropský závod tahačů.

Mostecký okruh přivítá 27. ročník svého nejprestižnějšího a nejnavštěvovanějšího podniku každoročního kalendáře Czech Truck Prix, jehož součástí je také The Most Truck Festival i zastoupení firmy MOTOR-GEAR a.s. Podpoře tuzemských fanoušků se těší zejména domácí jezdec Adam Lacko a jeho tým Buggyra Racing. Adam v sezoně 2018 vybojoval už potřetí celkové druhé místo a je evropským šampionem z roku 2017.

Hlavní závody budou probíhat v sobotu i v neděli!

Pátek je vyhrazen tréninkům a kvalifikacím doprovodných sérií, přičemž sobotní a nedělní program je téměř identický.

Závodní víkend zahrnuje:

 - FIA European Truck Racing Championship
 - Seyffarth Audi Sport R8 LMS Cup
 - Renault Clio Cup Central Europe
 - KIA Platinum Cup

FIRMA MOTOR-GEAR PODPOŘÍ DOBROU VĚC

21.05.2019

Podpořte dobrou věc stejně jako my!

Koloběžka Cup je určený pro všechny, kteří mají chuť projet se na koloběžce, zazávodit si o bezva ceny a užít si den plný zábavy. Přijďte si zajet časovku a ukázat co ve Vás je.

Svou účastí zároveň podpoříte dva chlapce s těžkým životním osudem Jirku (1999) z Frenštátu pod Radhoštěm a Jakuba (2010) z Rožnova pod Radhoštěm, kteří se potýkají s těžkým postižením. Těmto klukům bude rozdělen celkový výtěžek projektu ze startovného.

Podrobnější informace naleznete zde

Převodovky TRAMEC - TEP

26.04.2019

Nové planetové převodovky v našem sortimentu.

Planetové převodovky řady TEP jsou speciální převodovky s širokým spektrem použití od strojní výroby až po automatizaci. Převodovky jsou vždy dodávány s plnou hřídelí s perem a dutou vstupní hřídelí pro el. motor nebo servopohon. Díky velmi široké škále převodových poměrů je jejich využití opravdu široké. Pomocí rozsáhlému výběru speciálních vstupních přírub je možné spojení s rozsáhlou řadou nejen el. motorů, ale hlavně servopohonů.

 

Více informací naleznete zde.

Middle East Electricity v Dubaji

18.03.2019

Naši kolegové se zúčastnili veletrhu na blízkém východě 5.-7. března 2019.

Kolegové z našich řad se vydali až do daleké Dubaje na veletrh s názvem Middle East Electricity.

Cílem jejich cesty bylo navázání strategických kontaktů společně s rozšířením obzorů a seznámením se s nejnovějšími trendy.

Certifikovaný servisní partner společnosti NORD

04.03.2019

Váš nově certifikovaný servisní partner pohonů značky NORD pro MORAVU!

Kromě toho, že jsme jediným certifikovaným servisním partnerem společnosti Siemens, jsme se také nově stali certifikovaným servisním partnerem společnosti NORD.

Jsme velmi rádi, že se nám povedlo splnit podmínky certifikace, což vypovídá o kvalitě našeho servisního střediska a jím poskytovaných služeb.

 

Certifikát zde

Hledáme posily do našeho obchodního týmu!

05.02.2019

Hledáme pracovníka technické podpory obchodního oddělení pracoviště Frenštát pod Radhoštěm.

Náplň práce:

- komunikace se zákazníky
- příprava obchodních a technických nabídek
- návrhy technických řešení
- komunikace s dodavateli

Předpoklady:

- SŠ / VŠ technického směru, nejlépe strojní
- aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí
- odpovídající platové ohodnocení
- zaškolení do problematiky vč. dalšího vzdělávání
- moderně vybavené pracoviště

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat:


 + 420 739 679 693

 lenomar@motorgear.cz 

 

Převodovky VARMEC - RFV

29.01.2019

Paralelní, ploché převodovky - ZA, ZF

Paralelní, ploché převodovky RFV jsou určeny pro použití v široké škále aplikací. Od jednoduchých až po náročné provozy kamenolomů, hutí, sléváren a dřevozpracujících technologií.

Skříně převodovek jsou vyráběny z šedé litiny a osazeny vysoce kvalitními ložisky a gufery. Skříně jsou vybaveny nejmodernější technologií pro dosažení maximální pevnosti. Převodovky řady RFV jsou k dispozici v provedení s IEC vstupní přírubou pro montáž elektromotoru.

Převodová soukolí jsou umístěna v kalených a cementovaných uloženích a tím je dosažena vysoká provozní spolehlivost. Převodovky jsou k dispozici s dutou výstupní hřídelí, ser stahovacím kroužkem nebo s plnou hřídelí s perem.

Více informací naleznete zde.

Na jakou pozici?


Elektrikář – paragraf 5 nebo 6.

 

Co by bylo náplní Vaší práce?

Diagnostika a oprava elektromotorů, ovládání příslušné techniky.

 

Kde?

3 roky nová servisní hala ve Frenštátě pod Radhoštěm.

 

Platové podmínky?

Dohodou.

 

Kdy můžete nastoupit?

Ihned.

 

PF 2019

17.12.2018

Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci a projevenou důvěru v uplynulém roce. Do nového roku 2019 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Kolektiv firmy MOTOR-GEAR a.s.

Provozní doba v období Vánočních svátků

 

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o změně provozní doby

společnosti MOTOR-GEAR a.s. v období Vánočních svátků.


Ve dnech 22.12.2018 až 06.01.2019 je firma uzavřena. V naléhavých případech

kontaktujte SVÉHO OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE !

Máme radost, že se naše firma stále rozrůstá!

19.11.2018

Trendem dnešní doby je být zákazníkovi nablízku, reagovat flexibilně a pohotově.

I z těchto důvodů jsem se rozhodil otevřít novou pobočku v severních Čechách.

Zrychluje se tím naše akceschopnost v případě potřeby servisního zásahu, opravy či vyhotovení cenové nabídky. Krom našich zkušených kolegů prověřených dlouholetou praxí v oboru disponuje pobočka servisním vybavením.

 

Zastoupení v severních Čechách

 

Ing. Tomáš Škaloud

 +420 606 631 578

 skaloud@motorgear.cz

 servis@motorgear.cz

 

ZKUŠEBNA PRO ELEKTROMOTORY

31.10.2018

Speciální zkušebna pro elektromotory a převodovky nám pomáhá odvádět ještě lepší a efektivnější práci.

Požadavky našich zákazníků stoupají na náročnosti a našim cílem je plnit jejich potřeby na 100%! Což v praxi znamená, že se musíme stále posouvat dál, jedním z takovýchto kroků kupředu bylo také zařízení zkušebny, díky které můžeme rychleji identifikovat příčinu problému pohonu.

Momentálně disponujeme vybavením a hlavně proškolenými zaměstnanci, díky kterým jsme schopni provádět bezdemontážní diagnostiku, vibrodiagnostiku, tribodiagnostiku a thermovizi s tím, že v budoucnu budeme naše služby rozšiřovat.

 

Vibrodiagnostika

29.10.2018

Naši servisní technici absolvovali školení na diagnostiku vibrací.

Školení bylo zaměřeno na vibrace ložisek a pohonů. Díky novým poznatkům budeme schopni lépe vyhodnotit závady a předcházet různým vážným poruchám pohonu a poškození zařízení. Posoudíme stav Vašeho zařízení přímo u Vás a to za plného provozu.

 

Vibrodiagnostická měření:

- Nevyváženost

- Mechanické uvolnění

- Nesouosost

- Vadné ložisko

- Zahrnuje normu ISO 10816-3

VALMEZ CUP 2018

02.10.2018

Firma MOTOR-GEAR a.s.. se zúčastnila v pátek 21. září 2018 ve Valašském Meziříčí 12. ročníku turnaje firem.

Ve slunném pátečním odpoledni a v moderním fotbalovém areálu Valašského Meziříčí, čekalo naší firmu MOTOR-GEAR a.s. hned šest zápasů v základní skupině. Celkový počet zúčastněných firem vyšplhal na číslo čtyřiadvacet a postupový klíč ze skupiny byl takový, že ze tří skupin postupovaly první týmy, společně s jedním nejlepším mužstvem ze druhého místa. Naším hráčům se do semifinálových klání postoupit nedopařilo, ovšem na turnaji zanechali velice dobrý dojem, když se umístili v TOP ten - mezi nejlepšími desíti celky. Jedno prvenství naše firma přeci jen získala, a to za neúnavně podporující a skvělý FANKLUB!


Turnaje se zúčastnilo více, jak dvacet firem a podniků nejen z okolí Zlínské kraje. ,,Do turnaje jsme nastupovali tzv. ze startu, bez taktické přípravy. Značná odpovědnost, ale také nervozita, svazovala hráčům nohy při neproměňování brankových příležitostí hned v úvodním utkání. Na druhé straně však někteří kolegové překvapili, snad i sami sebe, předvedeným fotbalovým uměním. Jsme s premiérovým fotbalovým představením spokojeni a těšíme se na příští ročník.“ Dodal závěrem manager teamu Mojmír Lacko.

 

Výsledky turnaje:

MOTOR-GEAR vs. Hajdik 0:1

Baur.Formsch. vs. MOTOR-GEAR 0:2

MOTOR-GEAR vs. Eco Engineering 7:0

MOTOR-GEAR vs. Morava Okno 1:1

Henniges Hranice vs. MOTOR-GEAR 1:1

Robe Lighting vs. MOTOR-GEAR 0:0

FIA European Truck Racing Championship – Most 2018

11.09.2018

Podpořili jsme tým Buggyra při závodech tahačů v Mostě.

První záříjový víkend navštívili někteří z našich kolegů seriál ME tahačů v Mostě, kde společně podpořili tým Buggyra v čele s Adamem Lackem! Celý víkend se nesl již tradičně v duchu skvělých výkonů Adama! Hned třikrát během víkendu stál na stupních vítězů, a celkově získal 52 bodů z celkových 60 ti možných! Tímto ještě jedenou gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších závodů!

FIRMA MOTOR-GEAR SE ZÚČASTNÍ TURNAJE – VALMEZ CUP 2018

14.08.2018

Zaměstnanci firmy MOTOR-GEAR a.s. se zúčastní fotbalového turnaje firem, který se uskuteční v pátek 21.září 2018 ve Valašském Meziříčí. Již tradiční podzimní turnaj se letos uskuteční po dvanácté.

Turnaje se zúčastní více, jak dvacet firem a podniků nejen z okolí Zlínské kraje. ,,Podle poznatků z minulých let jsme přesvědčeni, že toto neformální setkání zástupců podnikatelských subjektů je dobrou cestou pro nastartování či upevnění snadnější komunikace mezi místními (regionálními) firmami v běžném životě,“ dodává pořadatel turnaje.

Program turnaje:
12:45 hodin – slavnostní zahájení turnaje
13:00 hodin – první utkání turnaje
19:00 hodin – finálové utkání turnaje
19:30 hodin – vyhlášení výsledků

 

Fotbalový areál TJ Valašské Meziříčí

EXPO Lesní lom 2018

25.06.2018

Děkujeme za návštěvu našeho stánku na 12. Mezinárodním demonstračním veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Lesní lom 2018.

Mimo jiné, součástí naší expozice byla také středeční autogramiáda Adama LACKA, Mistra Evropy v závodech tahačů!
Tato středeční "akce" rozhodně zaujala. Přítomní návštěvníci a mj. také vystavovatele měli jedinečnou možnost získat podpis závodníka týmu Buggyra a také vyfotit se s TATROU Martina Kolomého, účastníka letošní rally Dakar 2018!

 

Fotografie naleznete zde

Exkluzivní možnost setkání s Mistrem Evropy v závodech tahačů Adamem Lackem!

11.06.2018

U příležitosti EXPO Lesní lom 2018 Vás firma MOTOR-GEAR a.s. zve k návštěvě své expozice!

Exkluzivní možnost setkání s Mistrem Evropy v závodech tahačů Adamem Lackem! Přijďte nás navštívit!

Ve středu 20.6.2018 proběhne v našem stánku rovněž jeho autogramiáda! 

Týž den si budete moci zblízka prohlédnout závodní speciál TATRA, účastníka letošní rally Dakar 2018, Martina Kolomého.

Pozvánka na EXPO Lesní lom 2018

02.05.2018

Navštivte nás na XII. Mezinárodním demonstračním veletrhu EXPO 2018 ve dnech 19. - 21. června 2018 v kamenolomu Lesní lom. Těšíme se na Vás!

Důležité upozornění – všichni návštěvníci veletrhu jsou povinni používat ochranou přilbu! Možno zapůjčit za poplatek na místě.

Veletrh EXPO Lesní lom 2018

  • je absolutně unikátní veletrh svého druhu v České republice,
  • umístěný přímo v lomu,
  • celková výstavní plocha přesahuje 70 000 m²,
  • předpokládá se více jak 140 vysavovatelů z celé Evropy a více jak 10 000 návštěvníků.
  • podrobnější informace
  • Kudy se dostanete na EXPO Lesní lom 2018 mapa